Pražiareň

Vždy pri hľadaní kvality

Naše firemné poslanie vyjadrujeme jednoduchými a úprimnými motiváciami, ktoré sú diktované našimi znalosťami a vášňou, ktorú každý deň vkladáme do hry; vôľa a odhodlanie, ktoré nás nútia kráčať cestami chuti s odhodlaním, určite prispejú k rozvoju globálnej kultúry kávy a čaju progresívnou a koherentnou cestou.

 

Výber zelenej kávy

Výber plantáží vykonal la Tosteria v priebehu rokov a po návšteve Jamajky, počas ktorej sa overilo geografické usporiadanie, metódy pestovania a zberu, techniky spracovania niektorých z najlepších plantáží.
Vzorky kávových šarží vyrobených ročne posielajú títo vybraní výrobcovia alebo obchodníci, ktorí ich zastupujú (oprávnení a kontrolovaní C.I.B.) expresným prepravcom, do La Tosteria v malých vrecúškach s hmotnosťou 200-250 gramov.

Výber šarží kávy sleduje la Tosteria s osobitnou pozornosťou; toto je z pohľadu pražiara najdôležitejší moment, počas ktorého sa vyberá káva, ktorá sa bude predávať zákazníkom počas celého roka. Jamajská káva, ako každá káva, je poľnohospodársky produkt, ktorého kvalitu ovplyvňujú klimatické rozdiely, vzhľadom na to, že v Modrých horách vládne mikroklíma, ktorá sa z roka na rok v kvalite kávy mierne mení, preto je potrebné každoročne testujte kávu z rôznych plantáží a hľadajte tú najlepšiu kávu.

Skúsená a motivovaná skupina

Silná a zdieľaná je vášeň, ktorú šíria Fabio a Fabrizio Neri, súčasní majitelia spoločnosti, ktorí určujú obchodné rozhodnutia využívaním mladých a dynamických zamestnancov zložených z motivovaných a otvorených svetu nápadov a výskumu.

Jasnosť volieb uľahčuje pochopenie cieľov a dáva zamestnancom príležitosť rásť a zlepšovať sa, pričom vyjadruje vášeň a pevnú vôľu dosiahnuť firemné poslanie každodennou prácou.


Certifikácie

laTOSTERIA je členom SCA

SCA, skratka pre Specialty Coffee Association, je najvýznamnejšie svetové neziskové združenie pôsobiace v kávovom sektore, ktoré zastupuje tisíce profesionálov: importérov, pražiarov, baristov, výrobcov zariadení. Každý člen Asociácie sa delí o svoje skúsenosti a vášne so zámerom vytvoriť komunitu profesionálov a kávových nadšencov, globálny tím skúseností a talentov, ktorý spoločne pracuje na lepšej a udržateľnejšej budúcnosti. Asociácia organizuje lokálne podujatia a aktivity podporované globálnou sieťou každej jednotlivej krajiny.